31 ایده ناب تبریک و هدیه از راه دور برای تولد و سایر مناسب ها قسمت 3

31 ایده ناب تبریک و هدیه از راه دور برای تولد و سایر مناسب ها

در ادامه قسمت های اول و دوم معرفی 31 ایده ناب برای تبریک و هدیه از راه دور ایده های 19 تا 10 را در این مطلب معرفی می کنیم.

9. نقاشی عکس دو نفره تان را هدیه دهید

عکس های دونفره و خاطره انگیزتان این قابلیت را دارند که تبدیل به یک اثر هنری بشوند. اگر عکسی را دارید که حس خوب و فوق العاده ای از آن می گیرید حتما با کمک یک نقاش آن را تبدیل به یک نقاشی کنید. با این کار یکی از خاطرات زیبایتان را تبدیل به یک اثر پر احساس کرده اید.

8. دفترچه خاطرات دونفره

حقیقتا تا قبل از نوشتن این مطلب از ایده خبر نداشتم. به نظرم ایده فوق العاده صمیمانه و رمانتیکی است. روش اجرای این ایده آن است که شما با یکدیگر هماهنگ می کنید که به تناوت هر دو در یک دفترچه خاطرات خود را ثبت کنید و پس از طی یک مدت دفترچه را برای دیگری ارسال می کنید تا علاوه بر ثبت خاطرات مدت خود خاطرات شما را هم بخواند و این کار را به تناوب انجام می دهید.

در پایاندفترچه فکر می کنم شما به چیزی فراتر از خاطره نویسی رسیده اید، یک ارتباط حسی عمیق چیزی است که آخر دفترچه هدیه می گیرید.

گوی برفی با عکس خودتان در داخل

7. درست کردن یک گوی برفی با عکس

شما را نمی دانم اما من در کودکی و حتی همین حالا عاشق این گوی های برفی هستم. قدیم تر ها این گوی ها در طراحی های ثابتی عرضه می شد اما الان شما قادر هستید که عکس یا عروسک مورد علاقه خودتان را درون آنها بزارید. به نظرم خیلی شگفت انگیز است.

گردنبند با مختصات جغرافیای اولین دیدارتان

6. فرستادن گردنبدی که مختصات جغرافیایی اولین خاطره تان را دارد

نیاز به توضیح ندارد که همه بالاخره از یک مکان هایی خاطره های دونفره دارند. هدیه دادن جواهرات و زیورآلات هم روش مرسومی برای خوشحال کردن افرادی است که از ما دور هستند.

یک نوآوری جالب آن است که مختصات جغرافیایی مکانیاولین دیدار یا خاطره انگیزترین دیدارتان را داشته اید را با استفاده از google maps تهیه کنید و آن را رو یک پلاک گردن آویز یا دستبند حک کنید.

مینی اسلایدشو با پروژکتور

5. فرستادن یک مینی اسلاید شو

من به شخصه کسی را نمی شناسم که امروز در اینستاگرام حساب کاربری نداشته باشد! شاید با خواندن عنوان حدس زده باشید که ربط این ایده به اینستاگرام چیست!

مینی اسلاید شو که در عکس مشاهده می کنید ترکیبی از یک پروژکتور کوچکو تعدادی تصویر منتخب شما از حساب اینستاگرام خودتان یا دیگران است. این مینی اسلایدشو های رنگی تصاویر مورد علاقه شما را بر روی دیوار نمایش می دهند. البته من در ایران تا به حال جایی را ندیده ام که این سرویس را ارائه دهد اما برای مخاطبانی که از خارج از کشور قصد ارسال هدیه به ایران را دارند گزینه فوق العاده ای است.

ساعت نمایشگر دو زمان

4. فرستادن یک ساعت دو زمانه (مناسب برای کسانی که در دو کشور هستند)

یک ایده مخصوص برای کسانی که در دو منطقه زمانی (timezone) متفاوت زندگی می کنند. این ساعت دارای دو صفحه نمایش زمان است که می شود آنها را متناسب با منطقه زمانی که خودتان در آن زندگی می کنید و منطقه زمانی فرد هدیه گیرنده تنظیم کنید. با هدیه دادن این ساعت محال است که هدیه گیرنده هر زمان که به ساعت نگاه می کند به شما فکر نکند!

عروسک پولیشی خودتان

3. عروسک های پولیشی دو نفره تان

خاطره های خوبتان را تبدیل به عروسک های پولیشی کنید! تنها کاری که باید بکنید انتخاب یک عکس زیبا و یافتن یک عروسک ساز خبره است.

تبدیل دستخط واقعی به فونت دیجیتال

2. دستخط عشق یا دوست تان را تبدیل به فونت دیجیتال کنید

در میان ایده این مطلب این مورد واقعا منحصربفرد و خاص است. این بسیار ناب و خاطره انگیز است تنها تصور کنید که خط شما تبدیل به فونت شده است و می توانید در تمام پیام های روزانه یا حتی وبسایت و مطالبتان از فونت مخصوصتان استفاده کنید.

حالا تصور کنید که کسی این هدیه را به شما داده چقدر به شما اهمیت می دهند و تا ابد در خاطر شما می ماند. واقعا شاهکار است.

البته باید ذکر کنیم که انجام این کار هزینه بالایی دارد چون کار دشواری است اما خوشبختانه در ایران چند نفر هستند که این ایده ناب را انجام می دهند.

نامگذاری ستاره به افتخار تولد

1. نامگذاری یک ستاره به افتخار او

این واقعا جزو ناب ترین ایده ها این مطلب هست! ممکن است از خودتان بپرسید که مگر ممکن است که یک ستاره به نام شما یا فرد دلخواهتان ثبت شود؟! من هم مثل شما روحم هم خبر نداشت که همچین سورپرایزی را می توان انجام داد اما اخیر شرکت هایی در خارج از کشور (در داخل نمونه ای نیست!) هستند که با دریافت پول از شما یک ستاره را به افتخار نامی که شما می خواهید نامگذاری می کنند و برای شما مدرک ثبتی هم می فرستند تا آن را قاب بگیرید و مطمئن باشید که همیشه ستاره شما در آسمان هست.

برای مشاهده ایده های 9 تا 1 صفحه بعد را مشاهده بفرمایید.

صفحه قبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *