• 0item(s)

  Product was successfully added to your shopping cart.
  Swipe to the right
  31 ایده ناب تبریک و هدیه از راه دور برای تولد و سایر مناسب ها

  31 ایده ناب تبریک و هدیه از راه دور برای تولد و سایر مناسب ها

  همه ما حداقل یک دوست یا عزیزی را داریم کهدر شهر یا حتی کشور دیگری دور از ما زندگی می کند. گاهی اوقات به هردلیلی برای تولد یا جشن ها نمی توانیم کنار همدیگر باشیم اما دوست داریم که همدیگر را با یک سورپرایز قشنگ یا هدیه ویژه خوشحال کنیم.

  ما در ادامه ایده های جدید و نو سورپرایز تولد از راه دور و هدیه های مناسب برای تولد از راه دور را معرفی می کنیم. البته فراموش نکنید که شما می توانید هر دو را با هم نیز پیاده کنید.

  تعدادی از ایده های سورپرایز این مطلب را قبلا در 40 ایده خفن برای سورپرایز یا تبریک تولد توضیح داده ایم اما در این مطلب به صورت خاص به ایده ها و کادو (گیفت) های مناسب برای راه دور می پردازیم.

  فرستادن بادکنک های هلیومی به عنوان هدیه از راه دور

  31. فرستادن یک دسته بادکنک همراه با کارت پستال

  فرستادن دسته بادکنک رنگارنگ که در هوا شناور است ایده جذابی است که برای تبریک تولد. این ایده وقتی جذابتر می شود که اصل غافل گیری نیز به آن اضافه شود و زمانی که فرد اصلا تصورش را ندارد به یکباره او را با یک دسته پر از بادکنک های رنگارنگ غافلگیر کنند.

  البته در کنار این دسته بادکنک می توان هدیه و کارت تبریک مخصوص هم قرار داد. ما در بالونچی سرویس خاصی را برای ارائه بادکنک های هلیومی درب منزل فراهم آورده ایم که شما می توانید با استفاده از به صورت غافلگیرانه این دسته بادکنک های جذاب را برای عزیزانتان ارسال کنید برای اطلاعات بیشتر به سرویس ویژه بادکنک های هلیومی در تهران رجوع بفرمایید.


  پکیج هدیه شکلات با حروف اسم و عروسک از راه دور

  30. هدیه دادن پکیج شکلات همراه با اسم و عروسک

  یک هدیه جدید که برای فرستادن از راه دور نیز مناسب هست پکیج شکلاتی اسم است. در این پکیج اسم فرد با شکلات ساخته می شود و می توان آن را با اشکال مختلفی نیز همراه کرد که جذاب تر شود. البته این شکلات ها خوردنی هستند اما بهتر است که خورده نشوند چون برای ساخت آنها از پارافین بیشتری استفاده شده است تا ماندگاری بیشتر داشته باشد.

  این پکیج شکلات را می توان با ترکیب گل ، عروسک و بادکنک هلیومی جذاب تر کرد.


  ارسال دسته گل از راه دور

  29. فرستادن دسته گل

  فرستادن یک دسته گل زیبا همیشه سورپرایز زیبایی است . البته همه می دانیم که گل ها را نمی توان به راحتی از شهری به شهر دیگر و یا حتی از کشوری به کشور دیگر فرستاد اما در سال های اخیر تعداد گل فروشی های آنلاین در شهرهای مختلف افزایش یافته به طوری که امکان ارسال این دسته گلرا در هر شهری همراه با تحویل درب منزل فراهم شده است.


  هدیه نوشتن نام روی دانه برنج

  28. نوشتن نام روی یک دانه برنج

  نوشتن نام یا یک پیام عاشقانه روی دانه برنج که در کپسول های شیشه ای قرار می گیرند ایده خوبی برای یادگاری است. البته به جز دانه برنج می توانید قلب ها یا گل های کوچک نیز درون کپسول قرار دهید. نکته مثبت در مورد این هدیه این است که کپسول ها در شکل های متنوعی عرضه می شوند و می توان آنها به حالت جاسوئیچی هم در آورد.


  کارت تبریک سه بعدی هدیه راه دور

  27. با کارت تبریک 3D او را سورپرایز کنید

  کارت تبریک سه بعدی ایده هیجان انگیزی است چون از طرفی به صورت مکعب هست و همین برای قلقلک کنجکاوی فرد کافی است و از طرف دیگرزمانی که درب آن باز می شود غافلگیری بامزه ای را برایمان می سازد.

  نکته دیگر در مورد آن این است که شما خودتان هم می توانید این کارت های تبریک را برای مناسبت های مختلف بسازید و هدیه دهید.


  لایت باکس عاشقانه مناسب برای هدیه از راه دور

  26. لایت باکس های عاشقانه

  تصور کنید زمان خواب یا زمان هایی که نور کم برای استراحت و ریلکس شدن نیاز دارید باکس نورانی با جمله های منحصر به شما در اتاقتان چشمنوازی می کند.

  لایت باکس ها در اصل جعبه هایی هستند که درونشان یک لامپ روشن می شود و جلوه فوق العاده زیبایی می دهند. معمولا لایت باکس ها را برای تبلیغات محیطی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند اما همین لایت باکس ها می توانند کاری کنند که همیشه به یاد یکدیگر باشیم. تهیه این لایت باکس ها اصلا کار دشواری نیست باید فقط یک ایده مناسب برای طرح روی آن داشته باشید و با کمک یه گرافیست طرح و جمله خودتان را از لحاظ گرافیکی آماده کنید، معمولا مغازه هایی که کار چاپ انجام می دهند لایت باکس هم تولید می کنند به عنوان مثال در شهر تهران شما می توانید لایت باکس مخصوص خودتان در میدان بهارستان به یکی از مغازه ها فعال در این حوزه سفارش دهید.


  اشتراک ارسال گل ماهانه از راه دور

  25. ارسال گل به صورت ماهانه

  جدا از لطافت هدیه دادن گل اینکه هر ماه شما یک دسته گل هدیه بدهید اثبات کننده اهمیت هدیه گیرنده نزد شماست. سرویس های گل فروشی آنلاین این امکان را به ما می دهند که از آنه سرویس اشتراک ماهانه ارسال گل بگیریم. کافی است شما اشتراک و نوع گل خود را معین کنید تا آنها ماهانه به صورت اتوماتیک اقدام به ارسال گل ها کنند.


  بطری پر از نامه های ریز به عنوان هدیه از راه دور

  24.بطری پر از نامه های ریز و بامزه

  وقتی غرق در کار یا مشغله روزانه هستید حتما یک پیام محبت آمیز حالتان را عوض می کند. یک ایده جالب برای هدیه یا سورپرایز از راه دور آماده کردن یک بطری پس از نامه های کوچکی است که درون آنها با جملات محبت آمیز پر شده است. روی نحوه استفاده از بطری نوشته می شود که هر روز یا هر وقت که نیاز به حس خوبی داشتی یک عدد از این نامه ها را بازکن نه بیشتر.

  نکته مثبت در مورد این بطری آن است که خودتان هم می توانید آن را درست کنید و ارسالش هم اصلا کار سختی نیست!


  تیشرت های ست

  23. فرستادن تیشرت های ست

  جدا از اینکه زوج ها علاقه فراوانی به ست کردن لباس شان با یکدیگر دارند، تیشرت های ست ایده خوبی برای دوستان هم هست. در این ایده باید حتما سعی کنید تیشرت ها را منحصر به خودتان طراحی کنید!


  هدیه مگنت های یخچال با عکس شخصی برای هدیه از راه دور

  22. فرستادن مگنت های یخچالی عکس های دو نفره

  بر هیچ کس پوشیده نیست که روزی چندبار درب یخچال را باز و بسته می کنیم و چقدر با ان سرکار داریم. درب یخچال فضای کاملا مناسبی برای چسباندن عکس هایمان هست که به جای چسباندن آنها با چسب می توان عکس ها را بر روی آهنربا یا مگنت های مخصوص یخچال چاپ کرد و به یخچال چسباند.


  گردنبند عاشقانه ضربان قلب

  21. گردنبند ضربان قلب

  در بین طرح های زیاد جواهرات که در مغازه ها می بینیم من تا به حال با گردن آویزی که شبیه عکس بالا باشد و ضربان قلب را نشان دهد برخورد نکرده ام. اگر می خواهید گردنبند هدیه دهید این طرح عالی است!


  ساعت جیبی هدیه شیک برای آقایان

  20. ساعت جیبی هدیه دهید

  ساعت های جیبی هدیه های بسیار خاصی هستند. امروز دیگر شما آنها را در میان مردم نمی بینید اما همچنان این ساعت ها وقار و شیک بودن خود را حفظ کرده اند. این ساعت ها چون درب دار هستند امکان حک نام و تاریخ هدیه را می دهند که فوق العاده است، از طرف دیگر واقعا این هدیه برای مردان به قدری خاص است که به صورت ویژه از آن نگه داری کنند.


  بطری های کوچک نامه برای هدیه از راه دور

  19. بطری های کوچک با نامه های عاشقانه

  نامه هایتان را درون بطری های کوچک بگذارید و پست کنید. مثل فیل های دزدان دریایی که نقشه گنج را درون آن می گذاشتند.


  چاپ تکه کلام بر روی لباس به عنوان هدیه از راه دور

  18. تکه کلام پر تکرارش را روی لباس چاپ کنید

  یک هدیه خوب و به یاد ماندنی حتما باید از جنبه خاصی منحصر بفرد باشد، از طرف دیگر همه ما یک تکه کلام خاص یا جمله مورد علاقه داریم. از طرف دیگر اکنون چاپ بر روی لباس ها نیز به راحتی با قیمت مناسبدر دسترس ما هست. ترکیب این دو می شود یک ایده عالی برای هدیه ای به یادماندنی! لباسی که بر روی آن یک جمله مورد علاقه یا تکه کلام فرد چاپ شده باشد حتما هدیه ای است که با دیگر هدایا متفاوت است.

  اگر قصد دارید که این هدیه را امتحان کنید سعی کنید طرح چاپی روی تیشرت را حتما با یک گرافیست حرفه ای انجام دهید تا نتیجه کار فوق العاده شود. سرویس های اینترنتی که کار چاپ را انجام می دهند معمولا طراح های خوبی نیستند (البته از نظر نویسنده) اما طرح های ارسالی را نیز چاپ می کنند.


  گل های رز صابونی

  17. فرستادن گل های رز صابونی

  به جای فرستادن یک دسته گل واقعی می توانید یک سبد بزرگ رزهای ساخته شده از صابون معطر هدیه بدهید.


  ارسال کارت تبریک چوبی برای هدیه از راه دور یا شهر و کشوری دیگر

  16. کارت تبریک چوبی

  هدیه دادن کارت تبریک آنهم از راه دور برای تبریک تولد یا مناسب های دیگر کاملا مرسوم است. نگه داری کارت تبریک های کاغذی کار دشواری است و همچنین نمی شود آنها را بدون قاب در خانه به نمایش گذاشت اما اگر کارت تبریک را از چوب بسازیم این دشواری ها برطرف می شود و علاوه بر آن یک نوآوری در میان کارت های تبریک کاغذی انجام داده ایم.


  بالشت های عاشقانه بامزه

  15. بالشت های عاشقانه

  این بالشت های جذاب را هدیه بدهید و ذوق کنید. طرح های آماده این چنینی را می شود این طرف و آن طرف پیدا کرد اما به صورت خاصتر خودتان نیز می توانید این طرح ها را چاپ کنید که جذابیت دیگری برای هدیه دادن دارد.


  هدیه های مناسب برای گیک ها

  14. کادوهای گیک ها (geeks)

  احتمالا بسیاری از شما با کلمه گیک آشنا نیستید، گیک ها در اصل کسانی هستند علاقه شدیدی به کامپیوتر و بازی های آنلاین و همچنین فیلم های علمی و تخیلی و ... دارند (نویسنده خودش یک پا گیک است). شاید شما هم کسانی را در اطرافتان سراغ داشته باشید که علاقه وافری به فیلم های استاروارز (Starwars) و شخصیت های آن دارند. خب یک ایده خوب برای هدیه به آنها کادوهایی است که تم فیلم ها، بازی ها و یا حتی کتاب های مورد علاقه شان را دارد.

  با اندکی جستجو می توانید هدیه ها مخصوص گیک ها را نیز بیابید البته ما در بالونچی در تلاش هستیم که این هدایا را نیز برای مشتریان عزیزمان فراهم کنیم.


  بالشت های شکل دوست پسر و دوست دختر

  13. بالشت همسر

  این بالشت ها هدیه های جالبی برای کسانی هستند که شب ها به آغوش کشیدن یکدیگر عادت دارند البته بعضی هم به در آغوش گرفتن بالشت و خوابیدن علاقه وافری دارند. این بالشت ها در طرح های مرد و زن عرضه می شوند که با کمی جستجو می توانید آنها را پیدا کنید.


  آلبوم خاطرات با عکس ها

  12. آلبوم خاطرات با عکس هایتان بسازید

  یک ایده فوق العاده دیگر به خصوص برای زوج ها درست کردن آلبوم خاطرات است به صورتی که ترتیب زمانی عکس ها در آن حفظ شود و گاه گاهی هم در کنار همه چیز یک توضیح کوتاه یا خاطره از زمان گرفتن عکس قرار دهید.


  فرستادن نامه های کوچک و بامزه از راه دور

  11. فرستادن نامه کوچک و بامزه

  کمتر کسی است که با دیدن این نامه های ریز و بامزه لبخند بر لبش ننشیند. یک ایده بامزه (Cute) و دست اول که من حداقل در اطراف خودم تا به حال ندیده ام.

  حتما سعی کنید که نامه و کلمات آن هم مانند خود پاکت ریز باشد. اگر خودتان نمی توانید در این حد ریز بنویسید (البته با تمرین می توانید!!!) به یک خطاط یا مینیاتور کار رجوع کنید تا زحمت نوشتن را برایتان بکشند.