31 ایده ناب تبریک و هدیه از راه دور برای تولد و سایر مناسب ها قسمت 2

31 ایده ناب تبریک و هدیه از راه دور برای تولد و سایر مناسب ها

در ادامه قسمت قبلی معرفی 31 ایده ناب برای تبریک و هدیه از راه دور ایده های 19 تا 10 را در این مطلب معرفی می کنیم.

19. بطری های کوچک با نامه های عاشقانه

نامه هایتان را درون بطری های کوچک بگذارید و پست کنید. مثل فیل های دزدان دریایی که نقشه گنج را درون آن می گذاشتند.

چاپ تکه کلام بر روی لباس به عنوان هدیه از راه دور

18. تکه کلام پر تکرارش را روی لباس چاپ کنید

یک هدیه خوب و به یاد ماندنی حتما باید از جنبه خاصی منحصر بفرد باشد، از طرف دیگر همه ما یک تکه کلام خاص یا جمله مورد علاقه داریم. از طرف دیگر اکنون چاپ بر روی لباس ها نیز به راحتی با قیمت مناسبدر دسترس ما هست. ترکیب این دو می شود یک ایده عالی برای هدیه ای به یادماندنی! لباسی که بر روی آن یک جمله مورد علاقه یا تکه کلام فرد چاپ شده باشد حتما هدیه ای است که با دیگر هدایا متفاوت است.

اگر قصد دارید که این هدیه را امتحان کنید سعی کنید طرح چاپی روی تیشرت را حتما با یک گرافیست حرفه ای انجام دهید تا نتیجه کار فوق العاده شود. سرویس های اینترنتی که کار چاپ را انجام می دهند معمولا طراح های خوبی نیستند (البته از نظر نویسنده) اما طرح های ارسالی را نیز چاپ می کنند.

گل های رز صابونی

17. فرستادن گل های رز صابونی

به جای فرستادن یک دسته گل واقعی می توانید یک سبد بزرگ رزهای ساخته شده از صابون معطر هدیه بدهید.

ارسال کارت تبریک چوبی برای هدیه از راه دور یا شهر و کشوری دیگر

16. کارت تبریک چوبی

هدیه دادن کارت تبریک آنهم از راه دور برای تبریک تولد یا مناسب های دیگر کاملا مرسوم است. نگه داری کارت تبریک های کاغذی کار دشواری است و همچنین نمی شود آنها را بدون قاب در خانه به نمایش گذاشت اما اگر کارت تبریک را از چوب بسازیم این دشواری ها برطرف می شود و علاوه بر آن یک نوآوری در میان کارت های تبریک کاغذی انجام داده ایم.

بالشت های عاشقانه بامزه

15. بالشت های عاشقانه

این بالشت های جذاب را هدیه بدهید و ذوق کنید. طرح های آماده این چنینی را می شود این طرف و آن طرف پیدا کرد اما به صورت خاصتر خودتان نیز می توانید این طرح ها را چاپ کنید که جذابیت دیگری برای هدیه دادن دارد.

هدیه های مناسب برای گیک ها

14. کادوهای گیک ها (geeks)

احتمالا بسیاری از شما با کلمه گیک آشنا نیستید، گیک ها در اصل کسانی هستند علاقه شدیدی به کامپیوتر و بازی های آنلاین و همچنین فیلم های علمی و تخیلی و … دارند (نویسنده خودش یک پا گیک است). شاید شما هم کسانی را در اطرافتان سراغ داشته باشید که علاقه وافری به فیلم های استاروارز (Starwars) و شخصیت های آن دارند. خب یک ایده خوب برای هدیه به آنها کادوهایی است که تم فیلم ها، بازی ها و یا حتی کتاب های مورد علاقه شان را دارد.

با اندکی جستجو می توانید هدیه ها مخصوص گیک ها را نیز بیابید البته ما در بالونچی در تلاش هستیم که این هدایا را نیز برای مشتریان عزیزمان فراهم کنیم.

بالشت های شکل دوست پسر و دوست دختر

13. بالشت همسر

این بالشت ها هدیه های جالبی برای کسانی هستند که شب ها به آغوش کشیدن یکدیگر عادت دارند البته بعضی هم به در آغوش گرفتن بالشت و خوابیدن علاقه وافری دارند. این بالشت ها در طرح های مرد و زن عرضه می شوند که با کمی جستجو می توانید آنها را پیدا کنید.

آلبوم خاطرات با عکس ها

12. آلبوم خاطرات با عکس هایتان بسازید

یک ایده فوق العاده دیگر به خصوص برای زوج ها درست کردن آلبوم خاطرات است به صورتی که ترتیب زمانی عکس ها در آن حفظ شود و گاه گاهی هم در کنار همه چیز یک توضیح کوتاه یا خاطره از زمان گرفتن عکس قرار دهید.

فرستادن نامه های کوچک و بامزه از راه دور

11. فرستادن نامه کوچک و بامزه

کمتر کسی است که با دیدن این نامه های ریز و بامزه لبخند بر لبش ننشیند. یک ایده بامزه (Cute) و دست اول که من حداقل در اطراف خودم تا به حال ندیده ام.

حتما سعی کنید که نامه و کلمات آن هم مانند خود پاکت ریز باشد. اگر خودتان نمی توانید در این حد ریز بنویسید (البته با تمرین می توانید!!!) به یک خطاط یا مینیاتور کار رجوع کنید تا زحمت نوشتن را برایتان بکشند.

درست کردن شکل قلب با عکس های کوچک برای هدیه از شهری دیگر

10. قلب یا ماه قاب گرفته با عکس

ما در و دیوار خانه مان را با عکس های دوران مختلف زنگی پر می کنیم اما بعضی وقت ها لازم است که یک نو آوری هم بکنیم. یک هدیه جالب جمع آوری عکس ها و قرار دادن آنه به صورت قلب یا شکل های محبت آمیز است. زمانی که شکل مورد نظر را آماده کردید می توانید آن را با یک قاب شکیل همراه کنید تا به راحتی بر روی دیوار نصب شود.

برای مشاهده ایده های 9 تا 1 صفحه بعد را مشاهده بفرمایید.

صفحه بعد

صفحه قبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *