40 ایده خفن برای سورپرایز یا تبریک تولد (قسمت 3)

40 ایده خفن برای سورپرایز یا تبریک تولد

ادامه سورپرایز های ویژه تبریک تولد از شماره 20 تا 1

19 . یک جشن تولد مجازی

این سورپرایز نیز برای زمانی است که شما و دوستانتان در چند شهر مختلف هستید و باید از راه دور تبریک بگویید.

در این حالت می توانید با استفاده از اسکایپ یا IMO همه دوستان را به یک جشن تولد مجازی دعوت کنید و همه از طریق این نرم افزارها دور هم جمع شوید و تولد دوست تان را تبریک بگویید.

18 . فرستادن یک جعبه پر از بستنی

یک جعبه هیجان انگیز نظر عکس بالا درست کنید از تمامی طعم های محبوب او یک مقدار بستنی در آن گنجانده اید!

17 . شکار گنج (هدیه تولد)

امسال به جای آنکه خیلی ساده هدیه تان را تقدیم کنید راه متفاوت تری را انتخاب کنید! یک نقشه گنج بکشید و هدیه را درجایی پنهان کنید. در اینکار می توانید یک تور کامل را برگزار کنید بسته به زمان و شرایط می توانید کارهای فوق العاده ای بکنید. اول باید یک راهنمای شروع بدهید بعد باید در مکان های مشخصی قسمت های بعدی راهنمای پیدا کردن هدیه را قرار بدهید و اینجاست که خلاقیت شما خودش را نشان می دهد، شما می توانید نقشه گنج را حتی به شهرهای دیگر هم گسترش بدهید و از آن یک خاطره فوق العاده بسازید.

من خودم عاشق این سورپرایز هستم.

به زودی یک مطلب جدید با سناریوهای محتمل برای نقشه گنج هدیه برایتان می نویسم.

16 . فرستادن هدیه ساعت به ساعت

هدیه تان را به یک باره ندهید! یک برنامه ریزی خوب بکنید و هدیه اصلی تان را به هدایای کوچکتر تبدیل کنید یا اگر نمی خواهید هدیه اصلی تان را کوچکتر کنید تعدادی هدیه ارزان و کوچک تر آماده کنید. مطابق برنامه راس هر ساعت یک هدیه بفرستید! سعی کنید ارزش و حجم هدیه ها ساعت به ساعت و یکی پس از دیگری بیشتر و بزرگتر شود.

15 . کارت تبریک به اندازه یخچال

برای سورپراز تولد خلاقیت به خرج دهید و یک کارت تبریک ویژه با سایز بسیار بزرگ به اندازه یک یخچال هدیه دهید.

14 . فرستادن گل

هدیه دادن گل برای تولد همیشه دوست داشتنی است. اما هدیه گرفتن گل آن هم در زمانی که اصلا انتظارش را ندارید یک غافلگیری شیرین است.برای این کار شما می توانید از سرویس های آنلاین ارسال گل استفاده کنید.

همچنین اگر می خواهید این سورپرایز جذاب تر شود می توانید به آن بادکنک و شیرینی هم اضافه کنید که در این بالونچی پکیج های متنوعی برای شما دارد .

13 . فرستادن نامه کوچک و بامزه

کمتر کسی است که با دیدن این نامه های ریز و بامزه لبخند بر لبش ننشیند. یک ایده بامزه (Cute) و دست اول که من حداقل در اطراف خودم تا به حال ندیده ام.

حتما سعی کنید که نامه و کلمات آن هم مانند خود پاکت ریز باشد. اگر خودتان نمی توانید در این حد ریز بنویسید (البته با تمرین می توانید!!!) به یک خطاط یا مینیاتور کار رجوع کنید تا زحمت نوشتن را برایتان بکشند.

12. پر کردن اتاق با بادکنک

همه اتاق کف یا سقف خانه را پر از بادکنک کنید. فقط فکر کنید که وقتی به جای منظره همیشگی اتاق یا خانه با یک صحنه رنگارنگ پر از بادکنک روبرو بشوید چقدر لذت بخش است.

11 . آویزان کردن عکس از بادکنک

این سورپرایز رمانتیک در کشورهای غربی بسیار انجام می شود.باید چندین بادکنک پر شده با باد هلیوم را در اتاق قرار دهید و به ربان انتهای هر کدام یک عکس خاطره انگیز رمانتیک متصل کنید.

10 . اعتبار اینترنت گوشی تلفن همراه یکساله

این نیز یکی دیگر از سورپرایز های مجازی این مطلب است. یک بسته اینترنت با حجم و مدت بالا هدیه بدهید و کم کم برای چندین ماه خیال هدیه گیرنده را برای استفاده از اینترنت راحت کنید.

9 . بادکنک هلیومی در کمد

این ایده برای هم خانه و هم محل کار به کار می آید. شما باید چند بادکنک هلیومی را در جای مناسبی مخفی کنید مثلا بادکنک های هلیومی را در کمد لباس یا صندوق عقب ماشین جا دهید و از فرد بخواهید که چیز از داخل آن برای شما بیاورد، زمانی که درب کمد یا صندوق عقب ماشین باز می شود بادکنک خودشان از جانب شما تبریک می گویند.

8 . نقاشی عکس دو نفره تان را هدیه دهید

عکس های دونفره و خاطره انگیزتان این قابلیت را دارند که تبدیل به یک اثر هنری بشوند. اگر عکسی را دارید که حس خوب و فوق العاده ای از آن می گیرید حتما با کمک یک نقاش آن را تبدیل به یک نقاشی کنید. با این کار یکی از خاطرات زیبایتان را تبدیل به یک اثر پر احساس کرده اید.

7 . اکانت چند ماهه اپلیکیشن های پخش موسیقی

امروز اپلیکیشن های پخش موسیقی آنلاین در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرند چون شما به راحتی در داخل آنها هر موسیقی را که بخواهید پیدا کنید و آنها را دانلود کنید. اپلیکیشن هایی مثل اسپاتیفای (سرویس پخش موسیقی جهانی) و رادیو جوان (سرویس پخش موسیقی ایرانی) همین الان بر روی گوشی بسیار از جوانان نصب هستند اما اگر فرد طرفدار موسیقی را می شناسید حتما آنها را با این اپلیکیشن ها آشنا کنید. هدیه دادن اکانت 6 ماهه یا یک ساله این اپلیکیشن ها یک هدیه مجازی عالی و به روز است.

6 . تور رفتینگ

رفتینگ یا قایق رانی در آب های خروشان یک ورزش هیجان انگیز است که توصیه میکنم حتما آن را تجربه کنید. در ایران در نقاط مختلف تورهای آن انجام می شود به عنوان مثال در رودخانه های کرج ، زاینده رود و کارون در تابستان بازار تورهای رفتینگ داغ داغ است.

در سورپرایز رفتینگ بسته به محل رودخانه شما یک سفر کوتاه یا بلند خواهید داشت که حتما باید برای آن به دل جاده بزنید. غافلگیری این سورپرایز آن است که در طول مدت رسیدن تا محل برگزاری تور چیزی از خود بروز ندهید.

هزینه “: متوسط

5 . درست کردن عروسک پولیشی

یکی از عکس ها دونفره تان یا تکی اش را بردارید و با یک عروسک ساز تماس بگیرید تا یک هدیه بی نظیر آماده کنید.16. دنبال کننده های فراوان در شبکه های اجتماعی

4 . دنبال کننده های ایسنتاگرام یا تلگرام هدیه دهید

این یک راه خیلی خلاقانه و جدید برای تبریک و سورپرایز تولد است. این راه در اصل اختراع یک مادر است. چند ماه قبل یک مادر برای سورپرایز تولد دخترش این راه را برای اولین بار استفاده کرد.

او در شبکه اجتماعی از صفحه ای به صحفه ای دیگر می رفت و به کاربران می گفت که قصد دارد برای سورپرایز دخترش یک اکانت با فالورهای زیاد به هدیه دهد، پست های او در شبکه اجتماعی Viral یا پربیننده شد و در نتیجه سیل دنبال کننده ها به صفحه دختر سرازیر شد.

البته این مادر این اکانت را چند ماه قبل از تولد دخترش ساخت و بدون اینکه به اول چیزی بگوید سعی در جذب دنبال کننده ها کرد و زمانی که روز تولد دخترش رسید اکانت را به او هدیه داد.

وقتی که دختر متولد ما اکانت را هدیه گرفت با سیل کامنت ها و پیام هایی مواجه شده بود که تولد اون را تبریک می گفتند.

3 . فرستادن یک دسته بادکنک

فرض کنید که در روز تولدتان زنگ خانه یا محل کارتان به صدا درمیاد و می گویند برای شما یک بسته دارند، وقتی که شما درب را باز می کنید با یک دسته بادکنک زیبا و رنگی مواجه می شوید که در هوا شناور است و در پایین آن کارت تبریکی است که فرستنده دسته بادکنک تولدتان را تبریک گفته است!!

من یکی که با دیدن چنین صحنه ای بسیار شاد می شوم. فرستادن دسته بادکنک سورپرایز بسیار جدیدی و باحالی است.

اگر این سورپرایز توجه تان را جلب کرد دکمه زیر را کلیک کنید!

خرید دسته بادکنک های هدیه

2 . فونت دستخط هدیه بدهید

یک هدیه خوب هدیه است که در وهله اول کاملا منحصر به فرد برای شخص باشد، این به آن معنی است که این هدیه فارغ از ارزش مادی ارزش معنوی فوق العاده و منحصر به فردی دارد.

اما چه چیزی منحصر به فرد تر از دستخط یک نفر؟! دستخط ویژگی یکتایی است که دیگر در عصر دیجیتال آن را در گوشی و لپ تاپ خود به همراه نداریم و باید از فونت های مرسوم استفاده کنیم اما اگر شما فونت دستخط شخصی تان را طراحی شده داشته باشید هر چیزی که در دنیای مجازی می نویسید عینا با دستخط خودتان نمایش داده و جمله ها بیشتر رنگ و بوی خودتان می گیرد.

هرچند فونت دستخط هدیه ای فوق العاده زیبا و معنوی است اما اصلا هدیه ارزانی نیست و یک هدیه لاکچری و فوق العاده گران حساب می شود که هزینه طراحی آن به چندین میلیون تومان می رسد!

برای طراحی فونت دستخط تان با ما در بالونچی تماس بگیرید.

1 . یک ستاره هدیه بدهید

احتمالا با خواندن عنوان به اندازه کافی کنجکاویتان برانگیخته شده است! بله یک ستاره واقعی در کهکشان هدیه بدهید! این یک هدیه فوق العاده خاص و البته گران است که تا به حال ندیده اید.

شما می توانید یک ستاره واقعی را در کهکشان به افتخار کسی که دوست دارید نامگذاری کنید و یک سند بین المللی مبنی بر این نامگذاری دریافت می کنید.

این هدیه هم مثل هدیه قبلی لاکچری و گران حساب می شود و چندین میلیون تومانی خرج روی دستتان می گذارد. اگر به دنبال اجرای این سورپرایز هستید با

صفحه قبل

One thought on “40 ایده خفن برای سورپرایز یا تبریک تولد (قسمت 3)

  1. پری میگوید:

    واااایییی چقدر مسخره و مزخرف تمام مقاله رو کش دادی که بیاییم ستاره بخریم. کسیم این چرت و پرت هارو قبول میکنه!!!!!!!
    واسه ی چیز مسخره پول بدی؟؟؟؟؟؟
    میبرمش پشت پنجره میگم این ستاره مال تو هیچ نیازی هم به پول نیست. ماهی ی ستاره براش میخرم اصلن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *