40 ایده خفن برای سورپرایز یا تبریک تولد (قسمت 2)

سورپرایزهای جشن تولد و غافلگیری، سورپرایز های تبریک تولد ، ایده سورپرایز کادو تولد

در ادامه سورپرایز های شماره 30 تا 31 را مشاهده می فرمایید.

30 . دفترچه خاطرات

خب همه ما می دانیم که دفترچه خاطرات چه چیزی هست اما دفترچه سورپرایز ما متفارت از دفترچه های معمولی خواهد بود.

در این دفترچه شما هستید که خاطرات فرد را برایش جمع می کنید ، در این راه شما می توانید از عکس ها ، یاداشت های ، دفتر مشق و یا جزوه و حتی چت ها (پرینت شده البته!) استفاده کنید و آنها را برحسب زمان درون دفترچه بچینید.

به نظر من که سورپرایز ماندگار و زیبایی است.

29 . فرستادن یک پازل با نامه های مختلف

با دوستان و فامیل های کسی که می خواهید به او تبریک بگویید هماهنگ کنید تا هرکدام یک تکه از یک پازل را برای او ارسال کنند.

این پازل زمانی که کامل شود حاوی پیام تولدت مبارک است!!!

28 . یک سفر جاده ای بدون برنامه

سفر بدون برنامه؟ مگر ممکن هست؟
خب برای آن دسته مخاطبینی که با عنوان این بخش سوال های بالا برای شان مطرح شد باید بگویم که بله سفر بدون برنامه .

در این سورپرایز شما از دوستان نزدیک فرد متولد دعوت می کندی تا بیرون محل کار یا زندگی جمع شوند زمانی که همه جمع شدند به فرد متولد زنگ میزنید و از او می خواهید که از خانه یا محل کار بیرون بیاید. حال باید با ماشین خودتان یا ماشینی که اجاره کرده اید همه با هم یک سفر برون شهری بروید اما کجا؟

شما خودتان هم نباید جایی را در نظر بگیرید و تنها باید به هرجایی که فرد متولد بگوید با هم سفر کنید. البته قانون این است که هر کجا که فرد متولد بگوید دیگران نباید نه بیاورند.

تصور کنید یک سفر بدون برنامه به جایی که خود شما هم نمی دانید کجاست تا دقیقه نود!

26 . ویدیو سورپرایز

اگر با درست کردن یک ویدیو با استفاده از عکس ها برای سورپرایز تولد آشنا هستید احتمالا به خواند ادامه این بخش نیازی ندارید.

در این سورپرایز شما می توانید عکس هایی از دوران بچگی تا بزرگسالی و عکس هایی که خاطرات خوبی از فرد را برای او یادآوری می کنند را در کنار یک آهنگ دلخواه به یک ویدیو تبدیل کنید و برای روز تولد او را با این ویدیو سورپرایز کنید.

در این روش بهتر است که چند تصویر از خودتان در کنار او نیز در ویدیو قرار دهید.

25 . فرستادن کیک در بطری مربا

همه لیاقت یک کیک را در روز تولدشان دارند.

این کار خودتان می توانید انجام دهید یا اینکه از یک قنادی بخواهید که زحمت آن را برای شما بکشد!!!

حتما سعی کنید که یک برچسب تولدت مبارک روی بطری بچسبانید.

24 . امضای افراد مشهور مورد علاقه اش را بگیرید

آیا شما خواننده یا بازیگر مورد علاقه او را می شناسید؟ اگر اشخاص مشهوری را می شناسید که او بسیار به آنها علاقه دارد سعی کنید که عکس امضا شده آنها را به دست بیاورید و یا اگر خواستید خیلی او را تحت تاثیر قرار دهید از آن فرد مشهور بخواهید که در یک ویدیو کوتاه در کنار شما تولد او را تبریک بگوید.
مطمئن باشید که این یک سورپرایز عالی است.

23 . سورپرایز در محل کار یا محل تحصیل

در این سورپرایز شما بایستی از قبل به همکاران یا هم کلاسی های او بگویید که تولد اوست و از آنها بخواهید که به صورت غیر منتظره به او تبریک بگویند.

وقتی که فرد وارد محل کار یا محل تحصیل خود می شود با تبریک افرادی روبرو می شود که اصلا حدس نمی زند تاریخ تولد او را بدانند.

22 . ویدیو آرزوی دسته جمعی

این یک ایده سورپرایز تولد درجه یک برای کسانی است که از شما دور هستند. به عنوان مثال دوست شما در شهر یا کشور دیگری دور از شما هست و شما امکان دیدار یا سورپرایز حضوری او را ندارید اما نگران نباشید شما می توانید خیلی راحت او را سورپرایز کنید.

همانطور که از متن عنوان این سورپرایز پیداست شما باید با چند نفر دیگر یک ویدیو بسازید که در آن برای روز تولد تبریک می گویید و آرزو می کنید. به همین سادگی البته توجه داشته باشید که بهتر است با دوستان نزدیک و خانواده اش تماس بگیرید و از آنها بخواهید که یک ویدیو بین 15 تا 30 ثانیه برای تبریک به او برای شما بفرستند و شما در نهایت همه ویدیو ها را با هم میکس و آماده کنید.

تصور کنید که دوست شما با دیدن این ویدو که همه نزدیکان او در آن هستند و تبریک می گویند و آرزوی های خوب برایش می کنند چقدر ذوق زده می شود.

21 . تبلیغ در روزنامه

آیا تا به حال با تبلیغ هایی در روزنامه یا مجله آشنا شده اید که در آن تبریک تولد گفته شده است؟ این تبلیغ ها قسمت کوچکی در یک صفحه روزنامه هستند .اگر که تا به حال این تبلیغ ها را دیده اید که از قبل می دانید در چه مورد صحبت می کنم.

بله درست حدس زدید شما فقط باید یک آگهی در روزنامه یا مجله رزرو کنید و تولد دوستتان را در آن تبریک بگویید.

البته این راه خیلی پرهزینه و خلاقانه ی برای سورپرایز تولد نیست.

البته می توانید با درج آگهی در یک مجله و روزنامه که دوست یا همسر شما هر روز آن را مطالعه می کند او را به شدت غافلگیر کنید.

20 . تظاهر به فراموشی

در این روش شما باید جوری وانمود کنید که گویا از اینکه امروز روز تولد اوست خبر ندارید و به کلی روز تولد او را فراموش کرده اید.

در این روش برای اینکه بهتر بتوانید وانمود کنید که تاریخ تولد را فراموش کرده اید بهتر است که بگویید که برای شب تولد برنامه دیگری با دیگران دارید و تا پاسی از شب نیز آن برنامه طول می کشد.اما در اصل شما در حال برنامه ریزی برای سورپرایز او با یک برنامه پر از هیجان هستید. زمانی که کاملا مطمئن شدید که فراموشی شما باور شده وقت آن رسیده که در شب تولد درست در زمانی که اصلا انتظار دیدن شما را ندارد شما زنگ خانه را بزنید و یا با تماس به او بگویید که از پنجره شما را ببیند.

میزان هزینه : صفر

صفحه قبل صفحه بعدی


One thought on “40 ایده خفن برای سورپرایز یا تبریک تولد (قسمت 2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *