• 0item(s)

  Product was successfully added to your shopping cart.
  Swipe to the right

  خرید و ارسال هدیه تولد، بسته تبریک و سورپرایز عاشقانه از راه دور

  اگر در شهر یا کشوری دور از عزیزانتان زندگی می کنید و برای فرستادن هدیه و بسته های تبریک و هدیه تولد، موفقیت، سورپرایزها عاشقانه و ... سردرگم هستید نگران نباشید!

  ویدیوی آموزش درست کردن سیل بادکنکی سورپرایز تولد

  ویدیو نحوه چسباندن بادکنک ها پشت درب اتاق برای سورپرایز سیل بادکنکی یا بهمن بادکنکی


  31 ایده ناب تبریک و هدیه از راه دور برای تولد و سایر مناسب ها

  همه ما حداقل یک دوست یا عزیزی را داریم کهدر شهر یا حتی کشور دیگری دور از ما زندگی می کند. گاهی اوقات به هردلیلی برای تولد یا جشن ها نمی توانیم کنار همدیگر باشیم اما دوست داریم که همدیگر را با یک سورپرایز قشنگ یا هدیه ویژه خوشحال کنیم.

  ادامه مطلب نویسنده amin sami 2 نظر

  همه آنچه که باید درباره هالووین بدانیم

  در این مطلب ما به معرفی هالووین همراه با نمادها، رنگ ها و رسوم می پردازیم و در مورد دکوراسیون مخصوص هالوین و لباس های مخصوص (کاستوم) این جشن صحبت می کنیم.

  ادامه مطلب نویسنده amin sami 1 نظر

  ایده های کندی بار برای جشن ها و مناسبت های مختلف

  ایده های ناب و دست اول برای کندی بار های مهمانی و مناسبت هایی نظیر تولد، ولنتاین، شب یلدا، عروسی و ... .


  20 هدیه بامزه و خنده دار

  خیلی وقت ها شده است که دوست داریم با هدیه دوستان و آشنایانمان را بخندانیم.

  در این مواقع یا خود هدیه را از میان هدیه های خنده دار انتخاب می کنیم یا اینکه اول یک هدیه خنده دار را به عنوان شوخی می دهیم و بعدا هدیه اصلی را می دهیم.

  برای حالت دوم اغلب دیده ایم که یک جعبه کادو خالی یا جعبه کادویی که درون آن به صورت پشت سر هم جعبه خالی دیگری است استفاده می شود.

  نحوه اندازه گیری سایز بادکنک ها

  در هنگام خرید بادکنک معمولا سایز ها بادکنک ها بر حسب اینچ بیان می شود و همچنین با توجه به سه بعدی بودن هر بادکنک، سایز آن ممکن است ما را سردر گم کند که سایز آن اندازه ارتفاه آن یا پهنا آن است.

  در این مطلب ما اندازه گیری بادکنک ها همراه با جدول سایز های متدوال بادکنک ها از اینچ به سانتی متر را قرار داده ایم.

  دکوراسیون و تزئینانت با تم مشکی و طلایی (Black and Gold) برای مهمانی و تولد

  ما در این مطلب سعی کرده ایم که بهترین و زیباترین تم ها با ترکیب رنگ مشکی (سیاه) و طلایی (Black and Gold) را برای ایده گرفتن جمع آوری کنیم ، اگر شما تصمیم دارید که برای مهمانی یا جشن تولد خود از تم رنگی سیاه و طلایی استفاده کنید عکس های زیر که در چند دسته تزئینات و دکور ، بادکنک آرایی مهمانی و جشن تولد با تم مشکی و طلایی، ظروف تم مشکی و طلایی ، خوراکی ها تم مشکی و طلایی ، کیک تم رنگی مشکی و طلایی دسته بندی شده اند سعی در یاری شما برای ایده گرفتن و پیاده سازی این تم رنگی دارند.

  ادامه مطلب نویسنده amin sami منتشر شده در : ایده ها 5 نظر

  همه چیز درباره جشن تعیین جنسیت

  جشن تعیین جنیست چیست و چه کارهایی باید در آن انجام شود.اگر شما یا یکی از نزدیکان شما در آستانه فرزند دار شدن هستید و در مورد این موضوع بسیار هیجان و ذوق دارید حتما به دنبال آن هستید که تک تک این لحظات شگفت انگیز را جشن بگیرید و با ثبت آنها خاطره بسازید .

  برای تولد و جشن چه بادکنکی بخریم؟ همه چیز درباره بادکنک ها

  اگر شما هم تا به حال بادکنک خاصی را در عکس های اینستاگرام یا اینترنت و یا در مغازه ها یا دکورها دیده اید و به دنبال نام آن هستید مطلب درستی را دارید مطالعه می کنید.

  احتمالا زمانی که نام بادکنک آورده می شود همه ما یاد خاطرات کودکی خود و یک تصویر خاص میفتیم، بادکنک های ساده رنگی که اغلب یک شکل داشتند و همه نیز شفاف بودند ، تنها تفاوت ممکن در این بادکنک ها به غیر رنگ آنها چاپ کلمه تولدت مبارک به فارسی یا انگلیسی بر روی آنها بود.